fbpx

1980 Denizli doğumlu evli bir çocuk babasıdır.

Üniversiteyi 1998 / 2002 yılları arasında Ahmet Yesevi Üniversitesi tıp fakültesinde başlamış, dönem 3 birinciliği başarısı ardından 2002/2005 yılları arasında tıp eğitimine seçmiş olduğu Süleyman Demirel Üniversitesi tıp fakültesinde sürdürüp başarıyla mezun olmuştur.

Ardından Afyon Bolvadin 1 No’lu Sağlık Ocağı’nda kısa süre pratisyen hekim olarak görev yapmıştır.

2005 tus sınavında başarı gösterip, Süleyman Demirel Üniversitesinde çocuk cerrahi bölümünde asistanlığa başlamış 1 yıl çocuk cerrahi uzmanlığında eğitim almıştır.

Ardından estetiğe olan merakı ve ilgisinden ötürü tekrar tus sınavına girip başarı göstererek plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi ana bilim dalında eğitim almak üzere Pamukkale üniversitesinde 5 yıl sürecek olan uzmanlık eğitimine başlamıştır.

Özellikle estetik , yanık,el cerrahisi,doğumsal anomaliler,tümör vakaları, mikro cerrahi alanında kendini geliştirmiştir.

Ardından Amerika Birleşik Devletlerinin İllinois eyaleti Chigago kentinde estetik cerrahi alanında çeşitli kurslara katılmış ve bir çok sertifika almıştır.

Sonrasında Newyork da eğitimine devam edip estetik alanında bir çok ameliyat vakalarına profoserlerle birlikte eşlik etmiştir.

Mecburi hizmetini 2012/2014 yılları arasında Şanlıurfa eğitim ve araştırma hastanesinde yapmıştır.

Daha sonra Denizli Devlet Hastanesine atanmış kısa süre görev yaptıktan sonra,2015 yılında İstanbul Medicana hastanesinde kariyerine devam etmiştir.

Çeşitli özel kurumlarda da bilgi ve becerilerini geliştirerek 2016 yılında İstanbul’un estetik alanında merkezlerinden biri olan Nişantaşın da kendi cliniğini açmıştır.

Bu süre içerinde yüzlerce hasta tedavilerine katılıp 2012 yılında almış olduğu eğitimlerin ardından başarı ile mezun olup,plastik cerrahi uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Görüşme Başlat
Merhaba
Whatsapp üzerinden bilgi verebiliriz ?
Powered by